Ostatnio dodane:

 1. Type
  Sprawdź
  Job
  Klub w centrum miasta zatrudni tancerki i hostessy Szukam dziewczyn do pracy jako tancerki i hostessy w klubie w centrum miasta.Pracując u nas staniesz się częścią zgranego zespołu.Zagwarantujemy Ci dobrą atmosferę pracy i stabilne zarobki.*Praca tancerki polega na wykonywaniu pokaz ów tańca pole dan
  Location
  wszystkie miasta
  Date Posted
  02 Aug 2021
 2. Type
  Sprawdź
  Job
  Klub w centrum miasta zatrudni tancerki i hostessy Szukam dziewczyn do pracy jako tancerki i hostessy w klubie w centrum miasta.Pracując u nas staniesz się częścią zgranego zespołu.Zagwarantujemy Ci dobrą atmosferę pracy i stabilne zarobki.*Praca tancerki polega na wykonywaniu pokaz ów tańca pole dan
  Location
  wszystkie miasta
  Date Posted
  02 Aug 2021
 3. Type
  Sprawdź
  Job
  Klub w centrum miasta zatrudni tancerki i hostessy Szukam dziewczyn do pracy jako tancerki i hostessy w klubie w centrum miasta.Pracując u nas staniesz się częścią zgranego zespołu.Zagwarantujemy Ci dobrą atmosferę pracy i stabilne zarobki.*Praca tancerki polega na wykonywaniu pokaz ów tańca pole dan
  Location
  wszystkie miasta
  Date Posted
  02 Aug 2021
 4. Type
  Sprawdź
  Job
  Klub w centrum miasta zatrudni tancerki i hostessy Szukam dziewczyn do pracy jako tancerki i hostessy w klubie w centrum miasta.Pracując u nas staniesz się częścią zgranego zespołu.Zagwarantujemy Ci dobrą atmosferę pracy i stabilne zarobki.*Praca tancerki polega na wykonywaniu pokaz ów tańca pole dan
  Location
  wszystkie miasta
  Date Posted
  02 Aug 2021
 5. Type
  Sprawdź
  Job
  Klub w centrum miasta zatrudni tancerki i hostessy Szukam dziewczyn do pracy jako tancerki i hostessy w klubie w centrum miasta.Pracując u nas staniesz się częścią zgranego zespołu.Zagwarantujemy Ci dobrą atmosferę pracy i stabilne zarobki.*Praca tancerki polega na wykonywaniu pokaz ów tańca pole dan
  Location
  wszystkie miasta
  Date Posted
  02 Aug 2021
 6. Type
  Sprawdź
  Job
  Klub w centrum miasta zatrudni tancerki i hostessy Szukam dziewczyn do pracy jako tancerki i hostessy w klubie w centrum miasta.Pracując u nas staniesz się częścią zgranego zespołu.Zagwarantujemy Ci dobrą atmosferę pracy i stabilne zarobki.*Praca tancerki polega na wykonywaniu pokaz ów tańca pole dan
  Location
  wszystkie miasta
  Date Posted
  02 Aug 2021
 7. Type
  Sprawdź
  Job
  Klub w centrum miasta zatrudni tancerki i hostessy Szukam dziewczyn do pracy jako tancerki i hostessy w klubie w centrum miasta.Pracując u nas staniesz się częścią zgranego zespołu.Zagwarantujemy Ci dobrą atmosferę pracy i stabilne zarobki.*Praca tancerki polega na wykonywaniu pokaz ów tańca pole dan
  Location
  wszystkie miasta
  Date Posted
  02 Aug 2021
 8. Type
  Sprawdź
  Job
  Klub w centrum miasta zatrudni tancerki i hostessy Szukam dziewczyn do pracy jako tancerki i hostessy w klubie w centrum miasta.Pracując u nas staniesz się częścią zgranego zespołu.Zagwarantujemy Ci dobrą atmosferę pracy i stabilne zarobki.*Praca tancerki polega na wykonywaniu pokaz ów tańca pole dan
  Location
  wszystkie miasta
  Date Posted
  02 Aug 2021
 9. Type
  Sprawdź
  Job
  Klub w centrum miasta zatrudni tancerki i hostessy Szukam dziewczyn do pracy jako tancerki i hostessy w klubie w centrum miasta.Pracując u nas staniesz się częścią zgranego zespołu.Zagwarantujemy Ci dobrą atmosferę pracy i stabilne zarobki.*Praca tancerki polega na wykonywaniu pokaz ów tańca pole dan
  Location
  wszystkie miasta
  Date Posted
  02 Aug 2021
 10. Type
  Sprawdź
  Job
  Klub w centrum miasta zatrudni tancerki i hostessy Szukam dziewczyn do pracy jako tancerki i hostessy w klubie w centrum miasta.Pracując u nas staniesz się częścią zgranego zespołu.Zagwarantujemy Ci dobrą atmosferę pracy i stabilne zarobki.*Praca tancerki polega na wykonywaniu pokaz ów tańca pole dan
  Location
  wszystkie miasta
  Date Posted
  02 Aug 2021
 11. Type
  Sprawdź
  Job
  Klub w centrum miasta zatrudni tancerki i hostessy Szukam dziewczyn do pracy jako tancerki i hostessy w klubie w centrum miasta.Pracując u nas staniesz się częścią zgranego zespołu.Zagwarantujemy Ci dobrą atmosferę pracy i stabilne zarobki.*Praca tancerki polega na wykonywaniu pokaz ów tańca pole dan
  Location
  wszystkie miasta
  Date Posted
  02 Aug 2021
 12. Type
  Sprawdź
  Job
  Klub w centrum miasta zatrudni tancerki i hostessy Szukam dziewczyn do pracy jako tancerki i hostessy w klubie w centrum miasta.Pracując u nas staniesz się częścią zgranego zespołu.Zagwarantujemy Ci dobrą atmosferę pracy i stabilne zarobki.*Praca tancerki polega na wykonywaniu pokaz ów tańca pole dan
  Location
  wszystkie miasta
  Date Posted
  02 Aug 2021
 13. Type
  Sprawdź
  Job
  Grafik OTTO Work Force Central Europe

  TWOJE ZADANIA NA STANOWISKU: Tworzenie grafik do wykorzystania Online i Offline, Przygotowania treści do druku, Projektowanie na potrzeby social media, Tworzenie i opracowywanie innych materiałów graficznych. ..
  Location
  Polska
  Date Posted
  02 Aug 2021
 14. Type
  Sprawdź
  Job
  TANCERKI hostessy KLUB NOCNY z noclegiem! od... InterFinances

  Poszukujemy dziewczyn na stanowisko TANCERKI do klubu ze striptizem w WARSZAWIE. Jeżeli szukasz dobrze płatnej pracy, która pozwoli Ci żyć na godnym standardzie, umożliwi Ci spełnienie marzeń i samodzielność, ta oferta jest dla Ciebie! Z naszej stron
  Location
  Warszawa
  Date Posted
  02 Aug 2021
 15. Type
  Sprawdź
  Job
  Praca w klubie nocnym - kelnerki, bar, hostessy... Inter Finances

  Oferuje prace w klubie nocnym w centrum WARSZAWY w klubie nocnym! Szukam głownie dziewczyn na stanowiska takie jak: -KELNERKA (ok. 1500zł NETTO tygodniowo) - obsługa stolików, prezentacja karty z alkoholem. -HOSTESSA (ok. 1800zł NETTO tygodniowo) - d
  Location
  Warszawa
  Date Posted
  02 Aug 2021
 16. Type
  Sprawdź
  Job
  Klub Nocny zatrudni kelnerki, bar, hostessy i... InterFinances

  PRACA W KLUBIE NOCNYM Oferuje prace w klubie nocnym w centrum WARSZAWY w klubie nocnym! Szukam głownie dziewczyn na stanowiska takie jak: -KELNERKA (ok. 1500zł NETTO tygodniowo) - obsługa stolików, prezentacja karty z alkoholem. -HOSTESSA (ok. 1800zł
  Location
  Warszawa
  Date Posted
  02 Aug 2021
 17. Type
  Sprawdź
  Job
  Grafik kreatywny / Specjalista komunikacji wizualnej KONTEL Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością...

  Co będziesz robić? Tworzenie i nadzór nad spójnością komunikacji wizualnej i brandingu firmy oraz znanych marek z naszej oferty Projektowanie materiałów graficznych oraz wideo animacji na potrzeby realizowanych kampanii B2B i B2C Tworzenie materiałów
  Location
  Warszawa
  Date Posted
  02 Aug 2021
 18. Type
  Sprawdź
  Job
  Hostessa pilnie poszukiwana Młodzieżowe Centrum Kariery

  Młodzieżowe Centrum Kariery w Augustowie szuka dziewcząt (min. 16 lat) do pracy w jako hostessa. Zadaniem będzie rozdawanie słodyczy promocyjnych na plaży miejskiej w Augustowie. Stawka 22 zł brutto/h, umowa zlecenie. Rozmiar S, max M ze względu na s
  Location
  Augustów
  Date Posted
  02 Aug 2021
 19. Type
  Sprawdź
  Job
  Hostessa-osoba towarzysząca Poszukuje atrakcyjnej hostessy do pracy przy imprezie siatkarskiej w Krakowie w strefie dla gości VIP. Rozdawanie gościom prezent ów a po zakończeniu udział w wieczornym evencie
  Location
  Kraków
  Date Posted
  02 Aug 2021
 20. Type
  Sprawdź
  Job
  Zatrudnię fotografa czarkowsky

  Zatrudnię Panią fotograf do wykonania zdjęć - aktów
  Location
  Łódź
  Date Posted
  02 Aug 2021
 21. Type
  Sprawdź
  Job
  Grafik Komputerowy AWIR Studio Reklamy i Poligrafii

  GRAPHIC DESIGNER Zakres obowiązków: Głównym zadaniem osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie tworzenie materiałów graficznych, tworzenie koncepcji graficznych i wizualizacji pomysłów na potrzeby klientów. Do zespołu poszukujemy zarówno osób z bog
  Location
  Kalisz
  Date Posted
  01 Aug 2021
 22. Type
  Sprawdź
  Job
  Hostessy - wysokie zarobki wypłacane co tydzień c profit

  Stacjonarna
  Location
  Gdańsk Śródmieście Praca sezonowa
  Date Posted
  01 Aug 2021
 23. Type
  Sprawdź
  Job
  Hostessy - wysokie zarobki wypłacane co tydzień c profit

  Stacjonarna
  Location
  Sopot Dolny Sopot Praca sezonowa
  Date Posted
  01 Aug 2021
 24. Type
  Sprawdź
  Job
  Informatyk-programista/webmaster/grafik Studio Mody Paula

  Nowo powstające Studio Mody, Wizażu i Modelingu "Paula " zatrudni informatyka- programistę/webmastera/grafika 3D w celu zakładania stron, administracja tych stron na serwerze, programowanie witryn społecznościowych oraz stylizacja stron grafiką. Nie
  Location
  Tarnobrzeg
  Date Posted
  01 Aug 2021
 25. Type
  Sprawdź
  Job
  Hostessy - wysokie zarobki wypłacane co tydzień c profit

  Jesteś wesoła, komunikatywna i lubisz pracę z ludźmi? Odpowiada Ci imprezowy i luźny klimat w pracy? Jeżeli tak, to mamy ofertę dla Ciebie. Poszukujemy hostess do naszych klubów w Gdańsku i w Sopocie. Do ich zadań należy dbanie o dobrą atmosferę na i
  Location
  Sopot
  Date Posted
  01 Aug 2021
 26. Type
  Sprawdź
  Job
  Hostessy - wysokie zarobki wypłacane co tydzień c profit

  Jesteś wesoła, komunikatywna i lubisz pracę z ludźmi? Odpowiada Ci imprezowy i luźny klimat w pracy? Jeżeli tak, to mamy ofertę dla Ciebie. Poszukujemy hostess do naszych klubów w Gdańsku i w Sopocie. Do ich zadań należy dbanie o dobrą atmosferę na i
  Location
  Gdańsk
  Date Posted
  01 Aug 2021
 27. Type
  Sprawdź
  Job
  witam i zapraszam piekna Hostesse ... wspolne... Witam i zapraszam piękną Hostessechetnie relacja na dłużej , z przyjemnościa wspolne lato , dużpo uśmiechu , miło spedzanego czasureszta do wsp ólnego uzgodnienia oczywiściezapraszam
  Location
  Warszawa
  Date Posted
  01 Aug 2021
 28. Type
  Sprawdź
  Job
  Obsługa klienta z elementami grafiki - agencja... OBSŁUGA KLIENTA Z ELEMENTAMI GRAFIKI - AGENCJA REKLAMOWARegion: Kraków, ul. Pilotów 29 lok. 4 Opis stanowiskapraca w naszym salonie sprzedaży,obsługa klienta,przygotowywanie ofert handlowych,opra
  Location
  Kraków
  Date Posted
  01 Aug 2021
 29. Type
  Sprawdź
  Job
  GRAFIK KOMPUTEROWY GRAFIK KOMPUTEROWYRegion: Kraków, ul. Pilotów 23Opis stanowiska:- opracowywanie, wykonywanie projektów graficznych,- przygotowywanie materiałów do druku, - administrowanie serwisów internetowych
  Location
  Kraków
  Date Posted
  01 Aug 2021
 30. Type
  Sprawdź
  Job
  Grafik 3D Fabryki Mebli Forte S.A

  Twoje zadania: Przygotowanie zdjęć i renderów 3D zgodnie z założonym harmonogramem i standardami jakościowymi Ścisła współpraca z komórkami wewnętrznymi i zewnętrznymi w zakresie realizacji powierzonych zadań Realizacja zadań zgodnie ze standaryzacją
  Location
  Polska
  Date Posted
  31 Jul 2021