Ostatnio dodane:

 1. Type
  Sprawdź
  Job
  Lider personelu klubowego Hostessy

  Manager klubowy Klub nocny zatrudni dyspozycyjną i pewną siebie kobietę,która lubi drygować innymi, twarda sztuka, kobieta z zasadami która nie będzie traktować pracy jako zabawy. Oferujemy wysokie wynagrodzenie ale wymagamy pełnego zaangażowania, st
  Location
  Warszawa
  Date Posted
  06 Dec 2019
 2. Type
  Sprawdź
  Job
  Grafik – tworzenie wirtualnych renderów BPO NETWORK

  BPO NETWORK Sp. z.o.o. Nie tylko poszukujemy na rzecz Pracodawcy kandydatów do pracy, przede wszystkim dbamy o pełne zadowolenie obu stron procesu rekrutacji. Stawiamy sobie za cel to, aby potencjalny pracownik był w pełni usatysfakcjonowany z oferow
  Location
  Warszawa
  Date Posted
  06 Dec 2019
 3. Type
  Sprawdź
  Job
  Grafik z orzeczeniem o niepełnosprawności BPO NETWORK

  BPO NETWORK Sp. z.o.o. Nie tylko poszukujemy na rzecz Pracodawcy kandydatów do pracy, przede wszystkim dbamy o pełne zadowolenie obu stron procesu rekrutacji. Stawiamy sobie za cel to, aby potencjalny pracownik był w pełni usatysfakcjonowany z oferow
  Location
  Warszawa
  Date Posted
  06 Dec 2019
 4. Type
  Sprawdź
  Job
  Grafik komputerowy BPO NETWORK

  BPO NETWORK Sp. z.o.o. Nie tylko poszukujemy na rzecz Pracodawcy kandydatów do pracy, przede wszystkim dbamy o pełne zadowolenie obu stron procesu rekrutacji. Stawiamy sobie za cel to, aby potencjalny pracownik był w pełni usatysfakcjonowany z oferow
  Location
  Warszawa
  Date Posted
  06 Dec 2019
 5. Type
  Sprawdź
  Job
  Promocja, hostessa, ulotki od zaraz!!!! Able Solutions Group Sp. z o.o

  Poszukujemy osób do pracy na stanowisko promotor/hostessa. Doświadczenie lub jego brak nie jest najważniejszym walorem. Najistotniejszy jesteś TY. Pracujemy w systemie jednozmianowym od poniedziałku do piątku - Weekendy są dla Ciebie i Twojej rodziny
  Location
  Kraków
  Date Posted
  06 Dec 2019
 6. Type
  Sprawdź
  Job
  Grafik DTP 2x3 SA

  Miejsce pracy: Krzęcin Wymagania: - Znajomość pakietu Adobe CS/CC (podstawa to: InDesign, Illustrator, Photoshop). - Wiedza z zakresu przygotowywania publikacji do druku (mile widziane również doświadczenie). - Mile widziane doświadczenie w..
  Location
  Krzęcin
  Date Posted
  06 Dec 2019
 7. Type
  Sprawdź
  Job
  hostessy Multitax

  Szukamy dziewczyn na stanowiska hostess - głównie na miesiąc grudzień. Praca przy elastyzcnym grafiku, możliwość dostosowania pracy tak aby nie kolidowała z nauką czy drugą pracą. Stawka za zlecenie 200-350 zł. Wynagrodzenie wypłacamy co tydzień. Oso
  Location
  Wrocław
  Date Posted
  06 Dec 2019
 8. Type
  Sprawdź
  Job
  Hostessa Multitax

  Szybko nawiązujesz kontakty? Potrafisz sam/a zorganizować sobie pracę? Potrafisz dostosować się do wymagań firmy? Nie boisz się nowych wyzwań? To właśnie Ciebie poszukujemy na stanowiskoHOSTESSY/HOSTA Stawka: 18 zł brutto Zainteresowany/a?
  Location
  Wrocław
  Date Posted
  06 Dec 2019
 9. Type
  Sprawdź
  Job
  Grafik WWW Fundacja na Rzecz Promocji i Rozwoju Głos...

  Ta praca jest dla Ciebie, jeśli • chcesz tworzyć profesjonalne strony graficzne • chcesz doskonalić swoje umiejętności, poznawać nowe sposoby tworzenia stron internetowych • chcesz rozwijać w sobie inwencje twórcze • jesteś osobą, która chce wyrazić
  Location
  Poznań
  Date Posted
  06 Dec 2019
 10. Type
  Sprawdź
  Job
  Grafik 3D Fabryki Mebli Forte S.A

  BĘDZIESZ ODPOWIEDZIALNY ZA: Przygotowanie zdjęć i renderów 3D zgodnie z założonym harmonogramem i standardami jakościowymi Ścisłą współpracę z komórkami wewnętrznymi i zewnętrznymi w zakresie realizacji powierzonych zadań Odpowiedzialność za realizow
  Location
  Ostrów Mazowiecka
  Date Posted
  06 Dec 2019
 11. Type
  Sprawdź
  Job
  Grafik komputerowy Zakład Doskonalenia Zawodowego w Pile

  Poszukujemy instruktora do prowadzenia kursów i szkoleń z zakresu grafiki komputerowej. Wymagania: -odpowiednie umiejętności, -doświadczenie Praca dodatkowa/Umowa zlecenie - Atrakcyjne wynagrodzenie..
  Location
  Piła
  Date Posted
  06 Dec 2019
 12. Type
  Sprawdź
  Job
  Hostessa/Praca dodatkowa weekendowa IQFM

  Hostessa/Praca dodatkowa weekendowa Promowanie produktów małego AGD Termin: 29.11-22.12 (piątek, sobota, niedziela) Miejsce pracy: Warszawa (różne lokalizacje do uzgodnienia) Stawka: 18 zł netto/h + premie Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy..
  Location
  Warszawa
  Date Posted
  06 Dec 2019
 13. Type
  Sprawdź
  Job
  Tancerki / Hostessy do klubu Golden Moon Income Sp. z o. o. Sp. K

  Szukam tancerek/hostess do klubu nocnego w centrum Warszawy. Praca min. 3 dni w tygodniu od 20-5. Wynagodzenie co tydzień, w każdy piątek. Proszę o kontakt do siebie wraz ze zdjęciem. :)
  Location
  Warszawa
  Date Posted
  06 Dec 2019
 14. Type
  Sprawdź
  Job
  TANCERKI, HOSTESSY POSZUKIWANE ! Income Invest Sp. z o.o

  Klub Dopamina mieszczący się w centrum Warszawy obecnie poszukuje : HOSTESS / TANCEREK KLUBOWYCH Jeżeli jesteś otwarta i przebojowa ta oferta jest skierowana właśnie dla Ciebie :) Uczestniczysz..
  Location
  Warszawa
  Date Posted
  06 Dec 2019
 15. Type
  Sprawdź
  Job
  TANCERKI / FORDANSERKI / HOSTESSY - WARSZAWA... Income Sp. z o. o. Sp. K

  Jesteś przekonana, że taniec nie sprawia Ci najmniejszych problemów. Jesteś przebojowa i komunikatywna, więc w głowie rodzi się jedynie pytanie: Dlaczego by nie spróbować zostać tancerką? Tancerki..
  Location
  Warszawa
  Date Posted
  06 Dec 2019
 16. Type
  Sprawdź
  Job
  Hostessy poszukiwane !! - mieszkanie służbowe Income Sp. z o. o. Sp. K

  Jesteś młodą i energiczną kobietą, która chce coś zmienić? To ogłoszenie jest skierowane właśnie do Ciebie! Poszukujemy dziewczyn do pracy o charakterze hostessy w klubie nocnym w Warszawie..
  Location
  Warszawa
  Date Posted
  06 Dec 2019
 17. Type
  Sprawdź
  Job
  Zacznij przygodę z Naszym Klubem! Tancerki/Hostessy INCOME Sp. z o.o. Sp.K

  TANCERKA/HOSTESSA KLUBOWA Chciałabyś podróżować? Żyć na wysokim poziomie? Móc pozwalać sobie "na więcej"? Zacznij pracę, która jednocześnie jest dobrą zabawą i pozwoli Ci na zarobki, o..
  Location
  Warszawa
  Date Posted
  06 Dec 2019
 18. Type
  Sprawdź
  Job
  ❤KELNERKI / SELEKCJONERKI / HOSTESSY❤- Wysokie... Income Sp. z o. o. Sp. K

  ❤KELNERKI / SELEKCJONERKI / HOSTESSY❤- Wysokie zarobki ! Szukam zdecydowanych i chętnych dziewczyn do pracy na dłuższy okres współpracy (Umowa na czas nieokreślony ) Oczekujemy dyspozycyjności..
  Location
  Gdańsk
  Date Posted
  06 Dec 2019
 19. Type
  Sprawdź
  Job
  Utrzymanie klienta sieci PLAY! Elastyczny grafik! Telbridge Sp. z o. o

  Location
  Kielce
  Date Posted
  06 Dec 2019
 20. Type
  Sprawdź
  Job
  Grafik komputerowy AFA Polska Sp. z o. o

  Zakres Obowiązków: - Wykonanie dokumentacji wykonawczej i powykonawczej - Tworzenie materiałów graficznych - Tworzenie i aktualizacja kart katalogowych produktów wraz szatą graficzną - Przygotowywanie..
  Location
  Świątniki Górne
  Date Posted
  06 Dec 2019
 21. Type
  Sprawdź
  Job
  Statysta w teledysku Meli Koteluk i Pauliny Przybysz Multimedialne Centrum Natura poszukuje statystów do roli publiczności w teledysku nagrywanym w tę sobotę (7.12) Teledysk będzie krzywym zwierciadłem teleturnieju "Idź na całość" z Zygmunt..
  Location
  Ostrołęka
  Date Posted
  06 Dec 2019
 22. Type
  Sprawdź
  Job
  Stomatolog Kraków Pełne grafiki Najnowszy sprzęt... Centrum Stomatologiczne w Krakowie nawiąże współpracę z lekarzem dentystą w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin. TYLKO PRYWATNI PACJENCI. Oferujemy pracę wyłącznie na 4 ręce w nowoczesny
  Location
  Kraków
  Date Posted
  06 Dec 2019
 23. Type
  Sprawdź
  Job
  Chirurg stomatolog ze specjalizacja/Implantolog... Centrum Stomatologiczne w Krakowie nawiąże współpracę z lekarzem dentystą w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin. W związku z dużą ilością pracy zapraszamy chirurga do naszego zespołu.Za
  Location
  Kraków
  Date Posted
  06 Dec 2019
 24. Type
  Sprawdź
  Job
  OBSŁUGA GOŚCI - praca w biurze aparthotelu (elastyczny... Elastyczny grafik + miła atmosfera pracy + rozwijanie umiejętności językowych? Może to właśnie Ciebie szukamy!Jesteśmy firmą wynajmującą apartamenty w okolicach Nowego Kleparza i Ry
  Location
  Kraków
  Date Posted
  06 Dec 2019
 25. Type
  Sprawdź
  Job
  Grafik komputerowy-staż Powiatowy Urząd Pracy w Busku-Zdroju.,.Nie dotyczy Stypendium brutto 1 033,7 PLN Opis zadań przygotowywanie reklam
  Location
  Busko-Zdrój
  Date Posted
  05 Dec 2019
 26. Type
  Sprawdź
  Job
  Zatrudnimy hostessy Przedsiębiorstwo handlowo-usługowe amp;amp;amp;amp;amp;quot;

  Klub nocny w Katowicach zatrudni dziewczyny na stanowisko: hostessa – dotrzymywanie towarzystwa gościom lokalu, prezentacja tańca Pole Dance dla klientów lokalu, promowanie alkoholi, Gwarantujemy: wysokie zarobki - 12.000 miesięcznie, miłą atmosferę
  Location
  Katowice
  Date Posted
  05 Dec 2019
 27. Type
  Sprawdź
  Job
  Praca dla fotografa, kamerzysty, montażysty Foto-Video Boguszewscy

  Firma Foto-Video realizująca zlecenia w zakresie fotografii ślubnej oraz videofilmowania podejmie współpracę w zakresie obróbki graficznej zdjęć, montażu filmów weselnych, jak też samą realizację podczas ceremonii ślubu w zakresie prac foto-video. Pr
  Location
  Dąbrówka
  Date Posted
  05 Dec 2019
 28. Type
  Sprawdź
  Job
  CASTING ! Statyści / epizodyści do reklam / seriali... STARS IMPRESARIAT FILMOWY SP. Z O.O

  Stars Impresariat Filmowy Sp. z o.o. poszukuje nowych twarzy. Poszukujemy osób w każdym wieku zainteresowanych pracą w roli statysty / epizodysty. Oferujemy pracę na planie: - > reklam - > filmów - > seriali - > paradokumentów Zapraszamy na bezpłatny
  Location
  Warszawa
  Date Posted
  05 Dec 2019
 29. Type
  Sprawdź
  Job
  CASTING ! Statyści / epizodyści do reklam / seriali... STARS IMPRESARIAT FILMOWY SP. Z O.O

  Stars Impresariat Filmowy sp. z o.o. poszukuje nowych twarzy. Poszukujemy osób w każdym wieku zainteresowanych pracą w roli statysty / epizodysty. Oferujemy pracę na planie: - > reklam - > filmów - > seriali - > paradokumentów Zapraszamy na bezpłatny
  Location
  Radomsko
  Date Posted
  05 Dec 2019
 30. Type
  Sprawdź
  Job
  hostessa , tancerka poldance , kelnerka , ulotkarka No.1-Number One

  PRACA OD ZARAZ Jesli jestes kobieta ktora poprzez zabawe chce zarobic godne pieniadze to zapraszam do nas. Poszukuje kobiet ktore swoja prezencja beda reklamowac nasz klub . Jesli jestes osoba komunikatywna , lubiaca sie smiac , rozmawiac i..
  Location
  Krosno
  Date Posted
  05 Dec 2019