Ostatnio dodane:

 1. Type
  Sprawdź
  Job
  Grafik Komputerowy AWIR Studio Reklamy i Poligrafii

  GRAPHIC DESIGNER Zakres obowiązków: Głównym zadaniem osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie tworzenie materiałów graficznych, tworzenie koncepcji graficznych i wizualizacji pomysłów na potrzeby klientów. Do zespołu poszukujemy zarówno osób z bog
  Location
  Kalisz
  Date Posted
  01 Aug 2021
 2. Type
  Sprawdź
  Job
  Hostessy - wysokie zarobki wypłacane co tydzień c profit

  Stacjonarna
  Location
  Gdańsk Śródmieście Praca sezonowa
  Date Posted
  01 Aug 2021
 3. Type
  Sprawdź
  Job
  Hostessy - wysokie zarobki wypłacane co tydzień c profit

  Stacjonarna
  Location
  Sopot Dolny Sopot Praca sezonowa
  Date Posted
  01 Aug 2021
 4. Type
  Sprawdź
  Job
  Informatyk-programista/webmaster/grafik Studio Mody Paula

  Nowo powstające Studio Mody, Wizażu i Modelingu "Paula " zatrudni informatyka- programistę/webmastera/grafika 3D w celu zakładania stron, administracja tych stron na serwerze, programowanie witryn społecznościowych oraz stylizacja stron grafiką. Nie
  Location
  Tarnobrzeg
  Date Posted
  01 Aug 2021
 5. Type
  Sprawdź
  Job
  Hostessy - wysokie zarobki wypłacane co tydzień c profit

  Jesteś wesoła, komunikatywna i lubisz pracę z ludźmi? Odpowiada Ci imprezowy i luźny klimat w pracy? Jeżeli tak, to mamy ofertę dla Ciebie. Poszukujemy hostess do naszych klubów w Gdańsku i w Sopocie. Do ich zadań należy dbanie o dobrą atmosferę na i
  Location
  Sopot
  Date Posted
  01 Aug 2021
 6. Type
  Sprawdź
  Job
  Hostessy - wysokie zarobki wypłacane co tydzień c profit

  Jesteś wesoła, komunikatywna i lubisz pracę z ludźmi? Odpowiada Ci imprezowy i luźny klimat w pracy? Jeżeli tak, to mamy ofertę dla Ciebie. Poszukujemy hostess do naszych klubów w Gdańsku i w Sopocie. Do ich zadań należy dbanie o dobrą atmosferę na i
  Location
  Gdańsk
  Date Posted
  01 Aug 2021
 7. Type
  Sprawdź
  Job
  witam i zapraszam piekna Hostesse ... wspolne... Witam i zapraszam piękną Hostessechetnie relacja na dłużej , z przyjemnościa wspolne lato , dużpo uśmiechu , miło spedzanego czasureszta do wsp ólnego uzgodnienia oczywiściezapraszam
  Location
  Warszawa
  Date Posted
  01 Aug 2021
 8. Type
  Sprawdź
  Job
  Obsługa klienta z elementami grafiki - agencja... OBSŁUGA KLIENTA Z ELEMENTAMI GRAFIKI - AGENCJA REKLAMOWARegion: Kraków, ul. Pilotów 29 lok. 4 Opis stanowiskapraca w naszym salonie sprzedaży,obsługa klienta,przygotowywanie ofert handlowych,opra
  Location
  Kraków
  Date Posted
  01 Aug 2021
 9. Type
  Sprawdź
  Job
  GRAFIK KOMPUTEROWY GRAFIK KOMPUTEROWYRegion: Kraków, ul. Pilotów 23Opis stanowiska:- opracowywanie, wykonywanie projektów graficznych,- przygotowywanie materiałów do druku, - administrowanie serwisów internetowych
  Location
  Kraków
  Date Posted
  01 Aug 2021
 10. Type
  Sprawdź
  Job
  Grafik 3D Fabryki Mebli Forte S.A

  Twoje zadania: Przygotowanie zdjęć i renderów 3D zgodnie z założonym harmonogramem i standardami jakościowymi Ścisła współpraca z komórkami wewnętrznymi i zewnętrznymi w zakresie realizacji powierzonych zadań Realizacja zadań zgodnie ze standaryzacją
  Location
  Polska
  Date Posted
  31 Jul 2021
 11. Type
  Sprawdź
  Job
  Grafik 3D Fabryki Mebli Forte S.A

  Twoje zadania: Przygotowanie zdjęć i renderów 3D zgodnie z założonym harmonogramem i standardami jakościowymi Ścisła współpraca z komórkami wewnętrznymi i zewnętrznymi w zakresie realizacji powierzonych zadań Realizacja zadań zgodnie ze standaryzacją
  Location
  Polska
  Date Posted
  31 Jul 2021
 12. Type
  Sprawdź
  Job
  Grafik 3D Fabryki Mebli Forte S.A

  Twoje zadania: Przygotowanie zdjęć i renderów 3D zgodnie z założonym harmonogramem i standardami jakościowymi Ścisła współpraca z komórkami wewnętrznymi i zewnętrznymi w zakresie realizacji powierzonych zadań Realizacja zadań zgodnie ze standaryzacją
  Location
  Polska
  Date Posted
  31 Jul 2021
 13. Type
  Sprawdź
  Job
  Grafik 3D Fabryki Mebli Forte S.A

  Twoje zadania: Przygotowanie zdjęć i renderów 3D zgodnie z założonym harmonogramem i standardami jakościowymi Ścisła współpraca z komórkami wewnętrznymi i zewnętrznymi w zakresie realizacji powierzonych zadań Realizacja zadań zgodnie ze standaryzacją
  Location
  Polska
  Date Posted
  31 Jul 2021
 14. Type
  Sprawdź
  Job
  Grafik 3D Fabryki Mebli Forte S.A

  Twoje zadania: Przygotowanie zdjęć i renderów 3D zgodnie z założonym harmonogramem i standardami jakościowymi Ścisła współpraca z komórkami wewnętrznymi i zewnętrznymi w zakresie realizacji powierzonych zadań Realizacja zadań zgodnie ze standaryzacją
  Location
  Polska
  Date Posted
  31 Jul 2021
 15. Type
  Sprawdź
  Job
  Grafik 3D Fabryki Mebli Forte S.A

  Twoje zadania: Przygotowanie zdjęć i renderów 3D zgodnie z założonym harmonogramem i standardami jakościowymi Ścisła współpraca z komórkami wewnętrznymi i zewnętrznymi w zakresie realizacji powierzonych zadań Realizacja zadań zgodnie ze standaryzacją
  Location
  Polska
  Date Posted
  31 Jul 2021
 16. Type
  Sprawdź
  Job
  Grafik 3D Fabryki Mebli Forte S.A

  Twoje zadania: Przygotowanie zdjęć i renderów 3D zgodnie z założonym harmonogramem i standardami jakościowymi Ścisła współpraca z komórkami wewnętrznymi i zewnętrznymi w zakresie realizacji powierzonych zadań Realizacja zadań zgodnie ze standaryzacją
  Location
  Polska
  Date Posted
  31 Jul 2021
 17. Type
  Sprawdź
  Job
  Grafik 3D Fabryki Mebli Forte S.A

  Twoje zadania: Przygotowanie zdjęć i renderów 3D zgodnie z założonym harmonogramem i standardami jakościowymi Ścisła współpraca z komórkami wewnętrznymi i zewnętrznymi w zakresie realizacji powierzonych zadań Realizacja zadań zgodnie ze standaryzacją
  Location
  Polska
  Date Posted
  31 Jul 2021
 18. Type
  Sprawdź
  Job
  Grafik 3D Fabryki Mebli Forte S.A

  Twoje zadania: Przygotowanie zdjęć i renderów 3D zgodnie z założonym harmonogramem i standardami jakościowymi Ścisła współpraca z komórkami wewnętrznymi i zewnętrznymi w zakresie realizacji powierzonych zadań Realizacja zadań zgodnie ze standaryzacją
  Location
  Polska
  Date Posted
  31 Jul 2021
 19. Type
  Sprawdź
  Job
  Grafik 3D Fabryki Mebli Forte S.A

  Twoje zadania: Przygotowanie zdjęć i renderów 3D zgodnie z założonym harmonogramem i standardami jakościowymi Ścisła współpraca z komórkami wewnętrznymi i zewnętrznymi w zakresie realizacji powierzonych zadań Realizacja zadań zgodnie ze standaryzacją
  Location
  Polska
  Date Posted
  31 Jul 2021
 20. Type
  Sprawdź
  Job
  Grafik 3D Fabryki Mebli Forte S.A

  Twoje zadania: Przygotowanie zdjęć i renderów 3D zgodnie z założonym harmonogramem i standardami jakościowymi Ścisła współpraca z komórkami wewnętrznymi i zewnętrznymi w zakresie realizacji powierzonych zadań Realizacja zadań zgodnie ze standaryzacją
  Location
  Polska
  Date Posted
  31 Jul 2021
 21. Type
  Sprawdź
  Job
  Grafik 3D Fabryki Mebli Forte S.A

  Twoje zadania: Przygotowanie zdjęć i renderów 3D zgodnie z założonym harmonogramem i standardami jakościowymi Ścisła współpraca z komórkami wewnętrznymi i zewnętrznymi w zakresie realizacji powierzonych zadań Realizacja zadań zgodnie ze standaryzacją
  Location
  Polska
  Date Posted
  31 Jul 2021
 22. Type
  Sprawdź
  Job
  Grafik 3D Fabryki Mebli Forte S.A

  Twoje zadania: Przygotowanie zdjęć i renderów 3D zgodnie z założonym harmonogramem i standardami jakościowymi Ścisła współpraca z komórkami wewnętrznymi i zewnętrznymi w zakresie realizacji powierzonych zadań Realizacja zadań zgodnie ze standaryzacją
  Location
  Polska
  Date Posted
  31 Jul 2021
 23. Type
  Sprawdź
  Job
  Grafik 3D Fabryki Mebli Forte S.A

  Twoje zadania: Przygotowanie zdjęć i renderów 3D zgodnie z założonym harmonogramem i standardami jakościowymi Ścisła współpraca z komórkami wewnętrznymi i zewnętrznymi w zakresie realizacji powierzonych zadań Realizacja zadań zgodnie ze standaryzacją
  Location
  Polska
  Date Posted
  31 Jul 2021
 24. Type
  Sprawdź
  Job
  Grafik 3D Fabryki Mebli Forte S.A

  Twoje zadania: Przygotowanie zdjęć i renderów 3D zgodnie z założonym harmonogramem i standardami jakościowymi Ścisła współpraca z komórkami wewnętrznymi i zewnętrznymi w zakresie realizacji powierzonych zadań Realizacja zadań zgodnie ze standaryzacją
  Location
  Polska
  Date Posted
  31 Jul 2021
 25. Type
  Sprawdź
  Job
  Grafik 3D Fabryki Mebli Forte S.A

  Twoje zadania: Przygotowanie zdjęć i renderów 3D zgodnie z założonym harmonogramem i standardami jakościowymi Ścisła współpraca z komórkami wewnętrznymi i zewnętrznymi w zakresie realizacji powierzonych zadań Realizacja zadań zgodnie ze standaryzacją
  Location
  Polska
  Date Posted
  31 Jul 2021
 26. Type
  Sprawdź
  Job
  Dopasuj grafik do innych zajęć/ Praca w biurze... CCIG

  Poszukujesz ciekawej pracy, ale cenisz sobie przy tym spokój i wygodę? Lubisz uczyć się nowych rzeczy i chcesz poprawić swoje umiejętności interpersonalne? Masz inne zajęcia, ale jednocześni
  Location
  Częstochowa
  Date Posted
  31 Jul 2021
 27. Type
  Sprawdź
  Job
  GRAFIK 3D - FABRYKI MEBLI FORTE S.A GRAFIK 3D - FABRYKI MEBLI FORTE S.A. Fabryki Mebli Forte S.A. w Ostrowi Mazowieckiej poszukują kandydatów na stanowisko GRAFIK 3D Miejsce pracy: Ostrów Mazowiecka, Białystok, Suwałki ..
  Location
  Ostrołęka
  Date Posted
  31 Jul 2021
 28. Type
  Sprawdź
  Job
  Statyści w wieku około 16-18 lat oraz 25-35 lat... Poszukujemy 6 Statystów i 2 Aktorów w wieku około 16-18 lat, 6 Statystów w wieku około 25-35 lat oraz 3 Epizodystów w wieku około 40-60 lat na plan zdjęciowy do reklamy szkoły, który to odb
  Location
  Łódź
  Date Posted
  31 Jul 2021
 29. Type
  Sprawdź
  Job
  Statyści w wieku około 16-18 lat oraz 25-35 lat... Poszukujemy 6 Statystów i 2 Aktorów w wieku około 16-18 lat, 6 Statystów w wieku około 25-35 lat oraz 3 Epizodystów w wieku około 40-60 lat na plan zdjęciowy do reklamy szkoły, który to odb
  Location
  Łódź
  Date Posted
  31 Jul 2021
 30. Type
  Sprawdź
  Job
  WYKŁADANIE TOWARU – GRAFIK DOSTOSOWANY DO CIEBIE... FALLWORK Sp. Z O. O

  -wykładanie towaru na półki sklepowe -dbanie o właściwą ekspozycje towaru -uzupełnianie asortymentu, dbanie o poprawność jego oznakowania -wykonywanie bieżących poleceń Kierownika
  Location
  POZNAŃ
  Date Posted
  31 Jul 2021