Ostatnio dodane:

 1. Type
  Sprawdź
  Job
  Praca w klubie WYSKIE TYGODNIÓWKI tancerki, hostessy Income Invest

  Ogłaszamy nabór na stanowiska: * Hostessa * Tancerka klubowa Czym się wyróżniamy od innych klubów? * przede wszystkim uczciwością i szacunkiem - wypłaty ZAWSZE na czas w systemie tygodniowym, * najwyższymi zarobkami w mieście, * profesjonalizmem, * l
  Location
  Łódź
  Date Posted
  27 Jun 2024
 2. Type
  Sprawdź
  Job
  TANCERKI / HOSTESSY/TYGODNIÓWKI/ KRAKÓW - RYNEK... KATERINGGASTRO

  Prestiżowy lokal w centrum KRAKOWA, poszukuje atrakcyjnych, pewnych siebie dziewczyn na stanowiska tancerek i hostess! Nic się nie martw, dla osób spoza KRAKOWA mamy zakwaterowanie! Oferujemy: Bardzo atrakcyjne zarobki w formie tygodniówek..
  Location
  Kraków
  Date Posted
  27 Jun 2024
 3. Type
  Sprawdź
  Job
  Hostessa Klubowa / Od Zaraz / Rynek Główny KATERINGGASTRO

  HOSTESSA wysokie wynagrodzenie Szukamy pewnych siebie, uśmiechniętych i otwartych dziewczyn do pracy na stanowisko hostessy/tancerki klubowej w samym centrum Krakowa. Chcesz rozpocząć pracę jako hostessa lub tancerka , ale nie masz w tym..
  Location
  Kraków
  Date Posted
  27 Jun 2024
 4. Type
  Sprawdź
  Job
  Fajna praca, 2 wypłaty, elastyczny grafik - sprawdź! CCIG Group Sp. z o.o

  Location
  Gdynia
  Date Posted
  26 Jun 2024
 5. Type
  Sprawdź
  Job
  Pracuj jak możesz - elastyczny grafik dla Studenta... CCIG Group Sp. z o.o

  Location
  Łódź
  Date Posted
  26 Jun 2024
 6. Type
  Sprawdź
  Job
  Grafik Komputerowy @ Trefl SA TREFL S.A

  Doświadczenie na podobnym stanowisku przy projektowaniu produktów i opakowań znajomość programów graficznych pakietu Adobe: Photoshop, Illustrator, InDesing oraz CorelDraw znajomość DTP (przygotowanie projektów do druku) kreatywność, zmysł artystyczn
  Location
  Gdynia
  Date Posted
  26 Jun 2024
 7. Type
  Sprawdź
  Job
  Agent Fotografa - Cała Polska FotoSpacery360.pl

  Poszukujemy przedstawiciela/agenta (m/k), który będzie skutecznie pozyskiwać klientów głównie na terenie województwa mazowieckiego, ale również całej Polski i za granicą. Projekt sukcesywnie się rozwija w kraju i na całym świecie, a..
  Location
  Warszawa
  Date Posted
  26 Jun 2024
 8. Type
  Sprawdź
  Job
  NAJPRAWDOPODOBNIEJ NAJBARDZIEJ ELASTYCZNY GRAFIK... CCIG Group

  Sukces leży w dobrym dopasowaniu... Pracujemy w młodych i pozytywnie nastawionych zespołach. Zajmujemy się telefoniczną obsługą Klientów. Dużo rozmawiamy, pomagamy, prezentujemy oferty i dobieramy najlepsze rozwiązania dla naszych Klientów...
  Location
  Kielce
  Date Posted
  26 Jun 2024
 9. Type
  Sprawdź
  Job
  Rysownik / grafik / malarz / ilustrator/ka do... P J

  Witam, jestem psychologiem i poszukuję rysowników / ilustratorów / malarzy /ek (do projektu warsztatów. Wymagana umiejętność względnie szybkiego / spontanicznego rysowania / ilustrowania "na żywo " na papierze / płótnie (lub innym materiale, ale nie
  Location
  Kraków
  Date Posted
  25 Jun 2024
 10. Type
  Sprawdź
  Job
  Hostessa klubowa No.1-Number One

  PRACA OD ZARAZ Jesli jestes kobieta ktora poprzez zabawe chce zarobic pieniadze to zapraszam do nas. Poszukuje kobiet ktore swoja prezencja beda reklamowac nasz klub . Jesli jestes osoba komunikatywna , lubiaca sie smiac , rozmawiac i tanczyc to..
  Location
  Krosno
  Date Posted
  25 Jun 2024
 11. Type
  Sprawdź
  Job
  Filmowiec/grafik/fotograf Panorama Morska Haratyk Leszek

  Zakres obowiązków:Zakres obowiązków:tworzenie projektów graficznych i ich realizacjiprzygotowanie materiałów do drukugraficzna obróbka zdjęćobsługa Studia fotograficznego (nadruki na kubki, koszulki metodą sublimacji)Wymagania:znajomość min. jednego
  Location
  Jarosławiec
  Date Posted
  25 Jun 2024
 12. Type
  Sprawdź
  Job
  Staż z urzędu pracy Projektant grafiki Opis zadań:-pozyskiwanie materiałów do wykonywania w projekcie graficznym,-przygotowanie i optymalizowanie materiałów stosowanych w projekcie,-tworzenie obiektów graficznych zgodnie z zasadami projektowania,-projektowanie graficzne ilustracji Wymagan
  Location
  Wieliczka
  Date Posted
  25 Jun 2024
 13. Type
  Sprawdź
  Job
  Pracownik linii produkcyjnej wyrobów czekoladowych... GI Group

  Wymagania: Książeczka do celów sanitarno – epidemiologicznych – Warunek konieczny Gotowość do pracy zmianowejZdolności manualnePunktualnośćWielozadaniowość
  Location
  Polska
  Date Posted
  25 Jun 2024
 14. Type
  Sprawdź
  Job
  Hostessa lub Tancerka w klubie dla Panów Art and Dance Sp. z o.o

  Piękny lokal w centrum Rynku poszukuje Show Girls :) Oferujemy: -wypłata w formie tygodniowej na konto ok. 2000/5000zł/ tyg. (zależy od stanowiska) -umowa o dzieło z ubezpieczeniem (lub bez) na czas nieokreślony -prace dodatkową lub stałą (min. 3 dni
  Location
  Wrocław
  Date Posted
  25 Jun 2024
 15. Type
  Sprawdź
  Job
  Promotor/ka / Hostessa / Tancerka / Kelnerka Gastro

  Praca w Gdańsku lub Sopocie, lokalizacja do ustalenia podczas rozmowy. Poszukujemy uśmiechniętych, kontaktowych i energicznych dziewczyn na stanowisko kelnerki, hostessy, tancerki lub promotorki. Jedyne stanowisko dla mężczyzn to stanowisko promotora
  Location
  Gdańsk
  Date Posted
  25 Jun 2024
 16. Type
  Sprawdź
  Job
  Tancerka / Hostessa - praca stała lub dodatkowa Gastro Protect

  Hej! Od jakiegoś czasu myślisz o pracy w klubie? Sprawdź co oferujemy. Możemy umówić się na niezobowiązującą rozmowę online lub stacjonarnie. :) Jeśli uwielbiasz tańczyć albo chciałabyś się nauczyć, zarazem świetnie zarabiając przyjdź do pracy do nas
  Location
  Gdańsk
  Date Posted
  25 Jun 2024
 17. Type
  Sprawdź
  Job
  HOSTESSY/TANCERKI- wysokie wynagrodzenie, bez... GASTRO PROPERTY

  Prestiżowy lokal w samym sercu Gdańska poszukuje atrakcyjnych, pewnych siebie dziewczyn na stanowiska tancerek i hostess! Nic się nie martw, dla osób spoza miasta mamy darmowe zakwaterowanie! Oferujemy: bardzo atrakcyjne zarobki w formie tygodniówek
  Location
  Gdańsk
  Date Posted
  25 Jun 2024
 18. Type
  Sprawdź
  Job
  Zarabiaj i imprezuj jako hostessa klubowa | Tygodniówki Gastro Protect

  Szukamy przebojowych osób na stanowisko Hostessy i Tancerki Klubowej Poszukujemy energicznej i pełnej entuzjazmu osoby na stanowisko hostessy i tancerki klubowej do naszego klubu nocnego. Oferujemy dynamiczną atmosferę, świetną zabawę i konkurencyjne
  Location
  Gdańsk
  Date Posted
  25 Jun 2024
 19. Type
  Sprawdź
  Job
  Hostessy na afterparty Szukamy kilku hostess na afterparty w Warszawie. Jesteś odważna i chcesz dobrze zarobić? Po prostu napisz. W zgłoszeniu parę sł ów na sw ój temat, a także zdjęcia.Wynagrodzenie: 5000 złotych za noc, drinki i jedzenie gratis
  Location
  Warszawa
  Date Posted
  25 Jun 2024
 20. Type
  Sprawdź
  Job
  Praktyki Grafik GLOBAL PRESS LLC

  Lokalizacja: cała Polska/Współpraca zdalna OFERUJEMY TAKŻE: praktyki uczelniane/praktyki pozauczelniane Realizując praktyki uczelniane uwzględniamy programy edukacyjne poszczególnych uczelni zawarte w regulaminach praktyk. Wystawiamy stosowne dokumen
  Location
  Poznań
  Date Posted
  25 Jun 2024
 21. Type
  Sprawdź
  Job
  Restaurant Host / Hostess Job Position Available Hotel co 51 poland spółka z ograniczoną...

  Immediate start£24,000 per annum or £11.00 per hour, + service charge, + benefitsPart of London & Regional Hotels (L+R Hotels) Egerton House has been welcoming guests on business and leisure from all corners of the UK and worldwide since 1909. Being
  Location
  Londyn
  Date Posted
  25 Jun 2024
 22. Type
  Sprawdź
  Job
  Fajna praca, 2 wypłaty, elastyczny grafik - sprawdź!... CCIG Group Sp. z o.o

  Unique People Sp. z o.o., wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje pracy tymczasowej, o nr. 15946, dla swojego Klienta CCIG Group, który swoją pozycję na rynku buduje już od 22 lat - p
  Location
  Gdynia
  Date Posted
  25 Jun 2024
 23. Type
  Sprawdź
  Job
  Pracuj jak możesz - elastyczny grafik dla Studenta... CCIG Group Sp. z o.o

  Cześć! Jesteś Uczniem lub Studentem i chcesz zdobyć doświadczenie zawodowe? Lubisz rozmawiać, jesteś komunikatywny i cenisz sobie studencką atmosferę w pracy? Jeżeli tak, zapoznaj się z na
  Location
  Łódź
  Date Posted
  25 Jun 2024
 24. Type
  Sprawdź
  Job
  Klub Princesa Tancerka i Hostessa/ WYSOKIE WYNAGRODZENIE Katering Gastro Pro Sp. z o.o. Sp. k

  Klub Princesa zatrudni osoby na stanowisko TANCERKI i HOSTESSY ! Nie wymagamy doświadczenia, wszystkiego Cię nauczymy Oferujemy prace oparta o umowę, wynagrodzenie co tydzień, pracw godzinach nocnych klub otwarty od 20:00 do ok 5:00. Średnie..
  Location
  Warszawa
  Date Posted
  25 Jun 2024
 25. Type
  Sprawdź
  Job
  Pracuj jako hostessa! highworking

  Dołącz do naszego zespołu i zarabiaj, bawiąc się! :) Twoje zadania będą polegać na: -Zachęcaniu gości do zabawy -Tworzeniu świetnej atmosfery na imprezach Czego oczekujemy: -Wysokiej kultury osobistej -Dobrego poczucia rytmu -Pogodnego usposobienia -
  Location
  Wrocław
  Date Posted
  24 Jun 2024
 26. Type
  Sprawdź
  Job
  Grafik komputerowy DPM Doradztwo Personalne

  Dla Naszego Klienta jednego z bardziej znanych producentów i dostawców FMCG dla B2B, w związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko Grafika. GRAFIK GF/1306/AL/DPM Lokalizacja: Złoty Potok - praca stacjonarna! Zakres..
  Location
  Złoty Potok gm. Janów
  Date Posted
  24 Jun 2024
 27. Type
  Sprawdź
  Job
  Hostess poszukiwana... Poszukuję ładnej i fajnej dziewczyny do stałych spotkań. Szczeg óły do ustalenia w wiadomości prywatnej
  Location
  wszystkie miasta
  Date Posted
  24 Jun 2024
 28. Type
  Sprawdź
  Job
  Hostess poszukiwana... Poszukuję ładnej i fajnej dziewczyny do stałych spotkań. Szczeg óły do ustalenia w wiadomości prywatnej
  Location
  wszystkie miasta
  Date Posted
  24 Jun 2024
 29. Type
  Sprawdź
  Job
  Hostessa poszukiwana... Poszukuję ładnej i fajnej dziewczyny do stałych spotkań. Szczeg óły do ustalenia w wiadomości prywatnej
  Location
  wszystkie miasta
  Date Posted
  24 Jun 2024
 30. Type
  Sprawdź
  Job
  Student Marketingu ze znajomością AI, Rolek... Lingua House Szkoła Języków

  Nawiążemy współpracę z osobę/studenta marketingu potrafiącą kręcić rolki, reels, zajmująca się obróbką wraz z napisami. Dodatkowym atutem jest - znajomość używania sztucznej inteligencji AI - zamieszkiwanie w Katowicach oraz - umiejętność tworzenia g
  Location
  Katowice
  Date Posted
  23 Jun 2024